Fotowoltaika dla gospodarstwa

rzut

Twoja farma "maksymalnie EKO"

Planujesz zmniejszyć wydatki? Doskonale wiemy jakie zapotrzebowanie na energię elektryczną potrzebuje gospodarstwo rolne, rachunki są bardzo wysokie, wiemy również jak je maksymalnie zmniejszyć. Skontaktuj się z nami! Zmniejszona stawka VAT, która obejmuje montaż instalacji fotowoltaicznych na budynkach gospodarczych oraz możliwość odliczenia 25% kosztów inwestycji w fotowoltaikę na pewno cię zmotywuje do działania.

Panele fotowoltaiczne dla Twojego gospodarstwa

Działalność współczesnego gospodarstwa rolnego nierozerwalnie jest powiązana z koniecznością pokrycia zapotrzebowania na energię. Wciąż rosnące ceny taryf oraz normy środowiskowe wymuszają na rolnikach prowadzenie racjonalnej gospodarki finansowej i energetycznej, oraz spełnianie wymogów i zasad ekorozwoju. Obecnie jednym z najlepszych technologicznych sposobów na ograniczenie rachunków i emisji gazów cieplarnianych w rolnictwie jest fotowoltaika.

Dzięki niej producenci żywności mogą zapewnić sobie energetyczną autonomię oraz bezpieczeństwa w regionie. Taką możliwość stwarza montaż paneli fotowoltaicznych. Rolnicy, którzy zdecydują się na instalacji solarne, mogą łączyć się, tworząc lokalne mikrosieci, które wspierają funkcjonujący system elektroenergetyczny, a w przypadku jego zawodności, dostarczają energię do własnych odbiorników.

Gospodarstwom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom rolnym oferujemy instalacje i panele fotowoltaiczne umożliwiające produkcję i magazynowanie energii elektrycznej, oraz cieplnej.

Miejscowości, w których montujemy panele fotowoltaiczne