Izolacje budynków

Zastanawiasz się jaka jest najefektywniejsza metoda aby wytworzone ciepło w domu nie uciekało przez dach? Odpowiedź jest niżej.Oczywiście musisz pamiętać, że jeśli zmieniasz sposób izolacji w domu możesz liczyć na naszą pomoc w zorganizowaniu dotacji w ramach programu Czyste Powietrze, dzięki któremu Twoje wydatki zostaną w domu tak jak zaizolowane naszą Pianą Pur ciepło.
Zapytania ofertowe wyceny prosimy kierować do PIOTRA 607 632 707

Izolacje pianą PUR otwarto-komórkową

(poddasza domów jednorodzinnych itp.)
Izolacja poddasza pianką poliuretanową jest jednym z najskuteczniejszych sposobów izolacji. Ocieplenie poddasza pianką pozwala na stworzenie cienkiej warstwy ocieplenia o znakomitych właściwościach izolacyjnych oraz likwidację mostków cieplnych, o co trudno w przypadku wielu innych materiałów.
Piana otwartokomorowa charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na ściskanie i rozciąganie – pracuje tak samo jak dach. Pozostając przy tym materiałem sztywnym, zwiększa stabilność konstrukcji dachowej.
Niski współczynnik oporu dyfuzyjnego – oznacza, że przez strukturę materiału będzie w stanie przejść duża ilość pary wodnej.

Izolacje pianą PUR zamknięto-komórkową

(fundamenty domów, dachy płaskie, budownictwo przemysłowe oraz rolne).
Piana zamknięto komórkowa jest idealnym materiałem izolacyjnym hal, przechowalni, chlewni, kurników. Piana ta jest nienasiąkliwa, odporna na wilgoć, gazoszczelna i zabezpieczająca przed roszeniem i skraplaniem wody. Oczywiście doskonałe parametry izolacyjne (λd = 0,022 W/m.K) umożliwiają utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz obiektu przy minimalnym zużyciu energii.