Skip to main content
Fotowoltaika kujawsko pomorskie

Fotowoltaika Kujawsko-Pomorskie

Fotowoltaika kujawsko pomorskie
Fotowoltaika Kujawsko-Pomorskie

Panele fotowoltaiczne w Twoim województwie

W województwie kujawsko-pomorskim jesteśmy czołowym dostawcą nowoczesnych urządzeń do pozyskiwania OZE, pochodzącej z promieniowania słonecznego.

Nasze fotowoltaiczne instalacje umożliwiają wytworzenie energii elektrycznej i cieplnej zarówno na potrzeby domowe, jak i komercyjną produkcję w ramach farm fotowoltaicznych.

Szukasz sprawdzonego dostawcy fotowoltaicznych ogniw, modułów i systemów? Województwo kujawsko-pomorskie to region, gdzie w atrakcyjnej cenie otrzymasz od SMART ECO instalację paneli fotowoltaicznych, montaż, serwis i profesjonalne doradztwo!

 • Fotowoltaika na Kujawach i Pomorzu
  Fotowoltaika na Kujawach i Pomorzu

  Czym jest SMART ECO?

  Fotowoltaika ze SMART ECO to:

  • S – skuteczność działania,
  • M – możliwości rozwoju,
  • A – atrakcyjność oferty,
  • R – racjonalność rozwiązania,
  • T – technologia innowacyjna,
  • E – ekologiczność funcjonowania,
  • C – czysta energia,
  • O – optymalne koszty.
  • Instalacje fotowoltaiczne w kujawsko-pomorskim
   Dofinansowania do fotowoltaiki

   Instalacje fotowoltaiczne w kujawsko-pomorskim

   Mieszkańcom i firmom na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, którzy są zainteresowani montażem instalacji fotowoltaicznych, pomagamy uzyskać dofinansowanie na zakup paneli. W ramach prowadzonej polityki ochrony środowiska funkcjonują określone programy, finansujące rozwój odnawialnych źródeł energii, w tym także słonecznej.

   Z naszymi doradcami można otrzymać zwrot części kosztów, z takich projektów inwestycyjnych jak:

   • „Czyste Powietrze” – w jego ramach można pozyskać kwotę dofinansowania w wysokości do 30 tys. zł,
   • „Mój Prąd” – przewidujący dotację do 5 tys. zł,
   • „Prosument” – wspierający zieloną technologię produkcji energii elektrycznej oraz rozwój rynku dostawców urządzeń OZE. W jego ramach osoba fizyczna otrzymuje zwrot części kosztów kwalifikowanych, poniesionych w związku z opracowaniem projektu instalacji fotowoltaicznej oraz zakupem paneli, ich montażem i uruchomieniem.
   Oprócz fachowej pomocy w uzyskaniu dotacji, eksperci SMART ECO doradzą również, jak skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej w ramach rocznego rozliczenia podatkowego. Właścicielom domów jednorodzinnych przysługuje bowiem możliwość odliczenia od podstawy opodatkowania wydatków poniesionych na systemy (ogniwa, moduły) fotowoltaiczne.
   • Montaż paneli fotowoltaicznych w województwie kujawsko-pomorskim
    Implementacja paneli fotowoltaicznych

    Montaż paneli fotowoltaicznych w województwie kujawsko-pomorskim

    Montowane instalacje fotowoltaiczne obejmują trzy podstawowe podzespoły:

    • panele – składające się z pojedynczych ogniw, połączonych w modułowy zestaw, który może być stosowany jako integralny element dachu, okapów, zewnętrznych fasad, a także jako konstrukcja umieszczona bezpośrednio na gruncie,
    • falownik jest urządzeniem niezbędnym do przemiany prądu stałego w przemienny,
    • generator – przetwarzający energię nieelektryczną w elektryczną.

    Wśród najważniejszych cech, jakie muszą spełniać powyższe elementy, należy wskazać wysoką sprawność techniczną i ekonomiczną efektywność. W naszej ofercie mamy nowoczesne urządzenia, dzięki którym instalacja fotowoltaiczna działa niezawodnie i wydajnie przez wiele lat.

    • Montaż instalacji fotowoltaicznej w województwie kujawsko-pomorskim
     Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu

     Bezinwazyjny montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu w województwie kujawsko-pomorskim

     Oferujemy bezinwazyjny montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynków klientów indywidualnych, firm i obiektów użyteczności publicznej. Fotowoltaika w kujawsko-pomorskim zakładana jest przez zespoły techników ze SMART ECO, które są wyposażone we wszelkie niezbędne zabezpieczenia, pozwalające pracować na wysokościach.

     Prace instalatorskie poprzedzane są zawsze energetycznym audytem, tak aby właściwie dobrać moc instalacji fotowoltaicznej do konkretnej lokalizacji geograficznej i potrzeb inwestora. Po wykonaniu analiz, profesjonalni monterzy dokonanają mocowania paneli na dachu, przestrzegając obowiązujących zasad BHP, dotyczących funkcjonowania poszczególnych podzespołów, składających się na instalację fotowoltaiczną.

     Panele fotowoltaiczne – instalacje w kujawsko-pomorskim.

     Zapraszamy do kontaktu z konsultantami Smart Eco. Postaw na panele fotowoltaiczne! Elastyczność i wszechstronność naszej oferty handlowej pozwala na instalację w każdym typie nieruchomości.

     • Montaż instalacji fotowoltaicznej na nieruchomości gruntowej
      Panele fotowoltaiczne na Twojej działce

      Montaż instalacji fotowoltaicznej na nieruchomości gruntowej

      Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego systemy fotowoltaiczne montujemy także bezpośrednio na gruncie. Chcesz być eko? Postaw na odnawialne źródła energii. Z ofertą SMART ECO obniżysz koszt płaconych rachunków. Przekonaj się o korzyściach z instalacji fotowoltaiki!

      • Koszt montażu systemów fotowoltaicznych w kujawsko-pomorskim
       Kujawsko - pomorskie - sprzęt od nalepszych producentów

       Koszt montażu systemów fotowoltaicznych w kujawsko-pomorskim

       Jesteśmy firmą współpracującą ze sprawdzonymi producentami urządzeń i osprzętu, wykorzystujących odnawialne źródła energii. Wieloletnie doświadczenie i działalność w branży energetyki słonecznej pozwala nam zaproponować koszt montażu instalacji fotowoltaicznej, optymalnie skonfigurowany do zapotrzebowania klientów indywidualnych i podmiotów instytucjonalnych oraz możliwości finansowych. Fotowoltaika w kujawsko-pomorskim ze SMART ECO to:

       • elastyczność i wszechstronność oferty usługowej,
       • ogniwa i moduły słoneczne renomowanych marek.
       • Fotowoltaika kujawsko pomorskie
        Pomoc w wyborze urządzeń

        Skontaktuj się z naszymi doradcami

        • pomoc doradcza w zakresie doboru urządzeń,
        • bezinwazyjny montaż instalacji fotowoltaicznej.

        Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem paneli, systemów fotowoltaiki i chęcią uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców prądu – zapraszamy do kontaktu. Eksperci SMART ECO i specjaliści od odnawialnych źródeł energii, ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki odpowiedzą na Twoje każde pytanie i rozwieją wszystkie wątpliwości, związane z praktycznym funkcjonowaniem systemów do konwersji promieniowania słonecznego. Instalacja fotowoltaiczna to wymierne korzyści!

        Nie czekaj, umów się z naszym konsultantem na bezpłatny audyt!