Skip to main content
Fotowoltaika Włocławek

Fotowoltaika Włocławek

Fotowoltaika Włocławek

Fotowoltaika we Włocławku

Naszą specjalnością biznesową jest fotowoltaika

Wszystkim, którzy chcą obniżyć rachunki za prąd, proponujemy inwestycje w ogniwa i panele fotowoltaiczne.

Klientom z Włocławka oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu pozyskiwania energii słońca, na potrzeby funkcjonowania gospodarstw domowych, rolnych i organizacji gospodarczych.

Doradzamy, montujemy, serwisujemy nowoczesne i wydajne instalacje fotowoltaiczne renomowanych marek.

Szukasz sprawdzonego dostawcy fotowoltaicznych ogniw, modułów i systemów? Województwo kujawsko-pomorskie i Włocławek to region, gdzie w atrakcyjnej cenie otrzymasz od SMART ECO instalację paneli fotowoltaicznych, montaż, serwis i profesjonalne doradztwo!

 • Panele fotowoltaiczne Włocławek
  Off-grid i inne rodzaje

  Instalacje fotowoltaiczne we Włocławku

  Mieszkańcom Włocławka proponujemy zasadnicze typy fotowoltaicznej instalacji:

  • autonomiczny (off-grid) – składa się z modułów solarnych, zasobników energii elektrycznej, kontrolera ładowania oraz falownika. Ten system działa odrębnie od lokalnej sieci elektroenergetycznej,
  • zespolony (on-grid) – składający się z zespołu paneli fotowoltaicznych, sieciowego inwertera oraz licznika. Ten układ umożliwia użytkownikowi zarówno przesłanie nadwyżki swojej energii do sieci, jak i jej pobór w okresie zwiększonego zapotrzebowania,
  • hybrydowy (hybrid-grid) – ta konfiguracja systemu fotowoltaicznego charakteryzuje się połączeniem paneli i kolektorów.

  W skład takiego układu wchodzi dodatkowo zbiornik magazynujący wodę, pompa, sterownik zawory oraz przewody rurowe. Dzięki temu wytworzona energia elektryczna w ogniwach może zostać spożytkowana do podgrzewania ciepłej wody użytkowej w budynku.

  • Fotowoltaika Włocławek
   Korzyści płynące z fotowoltaiki we Włocławku

   Montaż paneli fotowoltaicznych w miejscowości Włocławek

   Oferta paneli fotowoltaicznych Smart Eco, przeznaczonych do transformacji promieniowania słońca na energię elektryczną i cieplną, dedykowana jest użytkownikom domów jedno oraz wielorodzinnych we Włocławku, spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowych, a także podmiotom gospodarującym na potrzeby swojej działalności biznesowej.

   • Panele fotowoltaiczne – instalacje we Włocławku
    Umieszczenie paneli fotowoltaicznych - Włocławek

    Panele fotowoltaiczne – instalacje we Włocławku

    Koszty instalacji fotowoltaicznych mogą zostać obniżone dzięki programom pomocowym, wspierającym działalność w zakresie odnawialnych źródeł energii. Nasi konsultanci i specjaliści wspierają klientów w pozyskaniu bezzwrotnych dotacji, z ogólnokrajowych programów „Mój Prąd” i „Czyste Powietrze 2.0”. W regionie kujawsko-pomorskim środki na fotowoltaikę przyznaje WFOŚiGW.