Skip to main content
Fotowoltaika Kwidzyn

Fotowoltaika Kwidzyn

Fotowoltaika Kwidzyn

Fotowoltaika Kwidzyn

Firma Smart Eco od wielu lat działa na krajowym rynku energii słonecznej

Jednym z podstawowych zakresów działalności biznesowej, jest świadczenie mieszkańcom Kwidzyna i okolic kompleksowych usług z zakresu fotowoltaiki.

Oferowane panele i ogniwa fotowoltaiczne nie tylko pozwalają na redukcję kosztów zużycia prądu i ogrzewania wody użytkowej, ale również wpisują się w światowy trend zrównoważonego rozwoju społeczno-ekonomicznego.

Panele fotowoltaiczne – instalacje w Kwidzynie

Wszystkich mieszkańców Kwidzyna zapraszamy do kontaktu z regionalnymi doradcami Smart Eco. Fotowoltaika to nasza pasja. Zapraszamy do współpracy!

 • Panele fotowoltaiczne Kwidzyn
  Panele fotowoltaiczne - montaż

  Instalacje fotowoltaiczne w Kwidzynie

  Nasze instalacje fotowoltaiczne montowane w Kwidzynie są przyjazne człowiekowi, domowym zwierzętom oraz mają neutralny wpływ na lokalny ekosystem. Żywotność ogniw słonecznych wynosi przeciętnie 25-30 lat. Po ich zużyciu nie stanowią one odpadu, można je bowiem poddać praktycznie całkowitemu procesowi recyklingu. W jego wyniku odzyskuje się aluminium, materiały elektryczne, krzem i szkło.

  Specjaliści i konsultanci ze Smart Eco pomogą skonfigurować wydajną instalację fotowoltaiczną, która przez wiele lat będzie efektywnie zamieniała energię słoneczną na elektryczną. Jako profesjonalna firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki, pomagamy także w pozyskaniu z różnych programów części dofinansowania na zakup paneli. W szczególności mieszkańcy Kwidzyna mają możliwość obniżenia kosztów zakupu instalacji fotowoltaicznej w ramach ogólnopolskich programów „Czyste Powietrze” i „Mój Prąd”.

  • Fotowoltaika Kwidzyn
   Instalacja fotowoltaiki

   Montaż paneli fotowoltaicznych w miejscowości Kwidzyn

   Wszystkie panele fotowoltaiczne montujemy stosownie do obowiązujących przepisów oraz standardów i norm bezpieczeństwa. Instalacja jest wykonywana przez wykwalifikowanych pracowników Smart Eco. Instalacje umieszczamy wyłącznie na dachach ognioodpornych. Ogniwa montujemy w miejscu pozwalającym na uzyskanie maksymalnej ilości światła słonecznego w ciągu roku.

   Nasi instalatorzy używają atestowanych narzędzi, przeznaczonych wyłącznie do pracy przy urządzeniach OZE i elektrycznych systemach słonecznych. Monterzy Smart Eco przestrzegają zasad BHP dotyczących komponentów wykorzystywanych w układach fotowoltaicznych.