Fotowoltaika kujawsko-pomorskie

rzut

W województwie kujawsko-pomorskim jesteśmy czołowym dostawca nowoczesnych urządzeń do pozyskiwania OZE pochodzącej z promieniowania słonecznego. Nasze fotowoltaiczne instalacje umożliwiają wytworzenie energii elektrycznej i cieplnej zarówno na potrzeby domowe, jak i komercyjną produkcję w ramach farm solarnych. Fotowoltaika ze SMART ECO to:

 • S – skuteczność działania,
 • M – możliwości rozwoju,
 • A – atrakcyjność oferty,
 • R – racjonalność rozwiązania,
 • T – technologia innowacyjna,
 • E – ekologiczność funcjonowania,
 • C – czysta energia,
 • O – optymalne koszty.
Szukasz sprawdzonego dostawcy słonecznych ogniw, modułów i systemów? Województwo kujawsko-pomorskie to region, gdzie w atrakcyjnej cenie otrzymasz od SMART ECO instalację paneli fotowoltaicznych, montaż, serwis i profesjonalne doradztwo!

Instalacje fotowoltaiczne w kujawsko-pomorskim

Mieszkańcom i firmom na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, którzy są zainteresowani montażem instalacji fotowoltaicznych, pomagamy uzyskać dofinansowanie na zakup paneli solarnych. W ramach prowadzonej polityki ochrony środowiska państwo oferuje określone programy finansujące rozwój odnawialnych źródeł energii, w tym także słonecznej.

Z naszymi doradcami można otrzymać zwrot części kosztów z takich projektów inwestycyjnych jak:

 • „Czyste Powietrze” – w jego ramach można pozyskać kwotę dofinansowania w wysokości do 30 tys. zł,
 • „Mój Prąd” – przewidujący dotację do 5 tys. zł,
 • „Prosument” – wspierający zieloną technologię produkcji energii elektrycznej oraz rozwój rynku dostawców urządzeń OZE. W jego ramach osoba fizyczna otrzymuje zwrot części kosztów kwalifikowanych poniesionych w związku z opracowaniem projektu instalacji fotowoltaicznej oraz zakupem paneli, ich montażem i uruchomieniem.

Oprócz fachowej pomocy w uzyskaniu dotacji, eksperci SMART ECO doradzą również, jak skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej w ramach rocznego rozliczenia podatkowego. Właścicielom domów jednorodzinnych przysługuje bowiem możliwość odliczenia od podstawy opodatkowania wydatków poniesionych na systemy (ogniwa, moduły) fotowoltaiczne.

Fotowoltaika kujawsko pomorskie

Montaż paneli fotowoltaicznych w województwie
kujawsko-pomorskim

Montowane instalacje fotowoltaiczne obejmują trzy podstawowe podzespoły:

 • panele – składające się z pojedynczych ogniw połączonych w modułowy zestaw, który może być stosowany jako integralny element dachu, okapów, zewnętrznych fasad, a także jako konstrukcja umieszczona bezpośrednio na gruncie,
 • falownik , jest urządzeniem niezbędnym do przemiany prądu stałego na przemienny,
 • generator – przetwarzający energię nieelektryczną w elektryczną.

Wśród najważniejszych cech, jakie muszą spełniać powyższe elementy, należy wskazać wysoką sprawność techniczną i ekonomiczną efektywność. W naszej ofercie mamy nowoczesne urządzenia, dzięki, którym instalacja fotowoltaiczna działa niezawodnie i wydajnie przez wiele lat.

Bezinwazyjny montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu w województwie kujawsko-pomorskim

Oferujemy bezinwazyjny montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynków klientów indywidualnych, firm i obiektów użyteczności publicznej Fotowoltaika w kujawsko-pomorskim zakładana jest przez zespoły techników ze SMART ECO, które są wyposażone we wszelkie niezbędne zabezpieczenia pozwalające pracować na wysokościach.

Prace instalatorskie poprzedzane są zawsze energetycznym audytem, tak aby właściwie dobrać moc instalacji fotowoltaicznej do konkretnej lokalizacji geograficznej i potrzeb inwestora. Po wykonaniu analiz profesjonalni monterzy dokonanają mocowania paneli słonecznych na dachu, przestrzegając obowiazujących zasad BHP dotyczących funkcjonowania poszczególnych podzespołów, składających się na instalację fotowoltaiczną.

Montaż instalacji fotowoltaicznej na nieruchomości gruntowej

Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego systemy solarne montujemy także bezpośrednio na gruncie. Chcesz być eko? Postaw na odnawialne źródła energii. Z ofertą SMART ECO obniżysz koszt płaconych rachunków. Przekonaj się o korzyściach z instalacji fotowoltaiki!

Koszt montażu systemów fotowoltaicznych w kujawsko-pomorskim

Jesteśmy firmą współpracującą ze sprawdzonymi producentami urządzeń i osprzętu wykorzystujących odnawialne źródła energii. Wieloletnie doświadczenie i działalność w branży energetyki słonecznej pozwala nam zaproponować koszt montażu instalacji fotowoltaicznej optymalnie skonfigurowany do zapotrzebowania klientów indywidualnych i podmiotów instytucjonalnych oraz możliwości finansowych. Fotowoltaika w kujawsko-pomorskim ze SMART ECO to:

 • elastyczność i wszechstronność oferty usługowej,
 • ogniwa i moduły słoneczne renomowanych marek,
 • pomoc doradczą w zakresie doboru urządzeń,
 • bezinwazyjny montaż instalacji fotowoltaicznej.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem paneli i systemów solarnych i chęcią uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców prądu – zapraszamy do kontaktu. Eksperci ze SMART ECO i specjaliści od odnawialnych źródeł energii ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki odpowiedzą na Twoje każde pytanie i rozwieją wszystkie wątpliwości związane z praktycznym funkcjonowaniem systemów do konwersji promieniowania słonecznego. Instalacja fotowoltaiczna to wymierne korzyści!

Panele fotowoltaiczne – instalacje w kujawsko-pomorskim

Zapraszamy do kontaktu z konsultantami Smart Eco. Postaw na panele słoneczne! Elastyczność i wszechstronność naszej oferty handlowej pozwala na instalację solarną w każdym typie nieruchomości.

Instalacje fotowoltaiczne w województwie kujawsko-pomorskim