Fotowoltaika Kwidzyn

rzut

Firma Smart Eco od wielu lat działa na krajowym rynku energii słonecznej. Jednym z podstawowych zakresów działalności biznesowej jest świadczenie mieszkańcom Kwidzyna i okolic kompleksowych usług z zakresu fotowoltaiki. Oferowane panele i ogniwa fotowoltaiczne nie tylko pozwalają na redukcję kosztów zużycia prądu i ogrzewania wody użytkowej, ale również wpisują się w światowy trend zrównoważonego rozwoju społeczno-ekonomicznego.

Instalacje fotowoltaiczne w Kwidzynie

Nasze instalacje fotowoltaiczne montowane w Kwidzynie są przyjazne człowiekowi, domowym zwierzętom oraz mają neutralny wpływ na lokalny ekosystem. Żywotność ogniw słonecznych wynosi przeciętnie 25-30 lat. Po ich zużyciu nie stanowią one odpadu, możne je bowiem poddać praktycznie całkowitemu procesowi recyklingu. W jego wyniku odzyskuje się aluminium, materiały elektryczne, krzem i szkło.

Specjaliści i konsultanci ze Smart Eco pomogą skonfigurować wydajną instalację fotowoltaiczną, która przez wiele lat będzie efektywnie zamieniała energię słoneczną na elektryczną. Jako profesjonalna firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki pomagamy także w pozyskaniu z różnych programów części dofinansowania na zakup paneli solarnych. W szczególności mieszkańcy Kwidzyna mają możliwość obniżenia kosztów zakupu instalacji solarnej w ramach ogólnopolskich programów „Czyste Powietrze” i „Mój Prąd”.

Fotowoltaika Kwidzyn

Montaż paneli słonecznych w miejscowości Kwidzyn

Wszystkie panele słoneczne montujemy stosowanie do obowiązujących przepisów oraz standardów i norm bezpieczeństwa. Instalacja jest wykonywana przez wykwalifikowanych pracowników Smart Eco. Solary dachowe umieszczamy wyłącznie na dachach ognioodpornych. Ogniwa montujemy w miejscu pozwalającym na uzyskanie maksymalnej ilości światła solarnego w ciągu roku.

Nasi instalatorzy używają atestowanych narzędzi przeznaczonych wyłącznie do pracy przy urządzeniach OZE i elektrycznych systemach słonecznych. Monterzy Smart Eco przestrzegają zasad BHP dotyczących komponentów wykorzystywanych w układach fotowoltaicznych.

Panele fotowoltaiczne – instalacje w Kwidzynie

Wszystkich mieszkańców Kwidzyna zapraszamy do kontaktu z regionalnymi doradcami Smart Eco. Fotowoltaika to nasza pasja. Zapraszamy do współpracy!