Fotowoltaika Toruń

rzut

Oferujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne dla domu i firmy. Oferta jest skierowana do osób prywatnych i przedsiębiorców z Torunia, którzy chcą wykorzystać zalety paneli słonecznych na potrzeby użytku domowego i komercyjnego. Własne ogniwa zamontowane na nieruchomości gruntowej czy dachu budynku zwiększą nie tylko bezpieczeństwo energetyczne, ale także przyczynią się do poprawy otaczającego ekosystemu. Fotowoltaika Smart Eco to same korzyści!

Instalacje fotowoltaiczne w Toruniu

Podstawowym elementem każdej instalacji fotowoltaicznej są panele, dzięki którym energia słoneczna zostaje zamieniona w elektryczną. Następnie za pomocą falownika następuje konwersja uzyskanego prądu stałego w przemienny o odpowiednich parametrach technicznych funkcjonującej na obszarze Torunia sieci elektroenergetycznej zasilającej dany budynek.

W przypadku obiektów mieszkalnych nasza firma montuje dwa rodzaje fotowoltaiki:

  • autonomiczne (wyspowe) – niedołączone do lokalnej sieci,
  • rozproszone (scentralizowane) – które stanowią integralny jej element.

Energia elektryczna pozyskana poprzez transformację promieni słonecznych w ogniwach solarnych może zostać spożytkowana przez gospodarstwa domowe na potrzeby funkcjonowania urządzeń AGD i sprzętu elektromechanicznego. W przypadku układu podłączonego do sieci dodatkowo pozwala to na odprowadzenie wygenerowanej nadwyżki energii do sieci, która może zostać sprzedana lokalnemu operatorowi po gwarantowanej taryfie cenowej.

Fotowoltaika Toruń

Montaż paneli słonecznych w miejscowości Toruń

W Toruniu i okolicach montujemy panele słoneczne. Proces jest wykonywany przez wykwalifikowany zespół instalatorów Smart Eco, którzy posiadają stosowne uprawnienia i wieloletnią praktykę w tego typu usługach. Realizację inwestycji poprzedza indywidualny audyt miejsca (budynku), który jest wykonywany przez naszych konsultantów terenowych. Jego celem jest ocena stopnia nasłonecznienia, który ma wpływ na dobór odpowiednich ogniw solarnych.

Panele fotowoltaiczne – instalacje w Toruniu

W ramach naszych usług z zakresu fotowoltaiki opracowujemy całą dokumentację techniczną oraz zgłoszeniową na potrzeby lokalnego operatora energetycznego. Po zakończeniu całej inwestycji nasi doradcy z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego służą fachową pomocą w przypadku problemów z użytkowaniem poszczególnych elementów instalacji słonecznych.